Kosmetyki do pielęgnacji mebli - Kler

x x

Kosmetyki do pielęgnacji mebli

To oczywiste, że wszystkie meble potrzebują regularnej pielęgnacji. Jednak dla zachowania długotrwałego dobrego ich wyglądu istotne jest także to, czym się je czyści i konserwuje. Kosmetyki do pielęgnacji mebli Kler Care to seria specjalistycznych preparatów opracowanych z myślą o czyszczeniu i konserwacji powierzchni skórzanych. Kupując nasze meble, pierwszy zestaw kosmetyków dostaną Państwo gratis. Zakupy można ponawiać w salonach Kler lub na naszej stronie internetowej.

Dla Państwa wygody proponujemy też „abonament", składający się z czterech zestawów kosmetyków do czyszczenia powierzchni skórzanych. Abonament zapewni Państwu regularne dostawy, z trzymiesięcznym odstępem, wybranych kosmetyków Kler do domu. W ofercie abonamentowej jeden zestaw otrzymują Państwo gratis. Uzupełniając zamówienie, mogą Państwo zdecydować się na dostawę kurierem lub bezpłatną wysyłkę pocztą.

zestaw abonamentowy

zamów

zestaw jednorazowy

zamów
W przypadku wątpliwości odnośnie zakupu kosmetyków Kler prosimy o kontakt z naszym specjalistą:
tel. 34 3724 910 lub 34 3724 911, email: sprzedaz.srodki@kler.eu

Do czego służą? Kosmetyki do mebli firmy Kler przeznaczone są do czyszczenia i konserwacji naturalnych skór meblowych.

Dlaczego warto stosować kosmetyki do mebli? Środki pielęgnacyjne rekomendowane przez firmę KLER S.A. sprawią, że Państwa meble na długo zachowają żywe i intensywne kolory, a skóra naturalna z której są wykonane przetrwa w dobrym stanie długie lata.

Jak często? Częstotliwość czyszczenia mebli skórzanych zależy od intensywności ich użytkowania. Aby najlepiej chronić i pielęgnować meble skórzane należy je konserwować z następującą częstotliwością : • co 2 miesiące – w przypadku intensywnego użytkowania,
• co 3 miesiące – w przypadku normalnego użytkowania,
• co 4 miesiące – w przypadku, jeśli meble są użytkowane okazjonalnie.

Pojedynczy zestaw kosmetyków do mebli zawiera:

-preparat do czyszczenia skór 200ml,
-preparat do konserwacji skór 100ml,
-gąbkę,
-ściereczkę,
-instrukcję.

Powrót