Kontakt - Kler

x x

Kontakt

Siedziba

Sekretariat ogólny

tel. + 48 343 529 100

KLER SA

ul. Piastowska 39b
46-380 Dobrodzień
kler@kler.eu

Zespół handlowy

Informacja Handlowa

tel. + 48 343 724 910

Dyrektor handlowy

Renata Milej
renata.milej@kler.eu

Szczegółowych informacji o naszych produktach, nowościach, cenach oraz okresowych promocjach udzielają pracownicy w Salonach Firmowych KLER

Zespół public relations

Public Relations

Beata Kałuża
pr@kler.eu

Produkcje Filmowe oraz Product Placement

Marta Piwowarska

marta.piwowarska@kler.eu

Zespół marketingu

Dyrektor marketingu

Rafał Desczyk
rafal.desczyk@kler.eu

Dyrektor ds. komunikacji marketingowej

Kornel Jobda
kornel.jobda@kler.eu

Kierownik ds. promocji i reklamy

Katarzyna Lizurej- Mielczarek
katarzyna.mielczarek@kler.eu

Zespół eksportu

Dyrektor eksportu

Sławomir Kalka 
export@kler.eu




Informacja handlowa

w j. angielskim, j. niemieckim
Adrian Miosga
adrian.miosga@kler.eu
+ 48 512 422 365




Informacja handlowa

w j. angielskim
Michał Cieśla
michal.ciesla@kler.eu
+ 48 517 744 329

Informacja handlowa

w j. rosyjskim, j.angielskim
Barbara Niedoba
bniedoba@kler.eu
+ 48 512 422 380

Informacja handlowa

w  j. niemieckim, j. angielskim
Bartosz Baranowicz 
bartosz.baranowicz@kler.pl 
+ 48 795 128 018

 

Współpraca z projektantami

Pełnomocnik ds. współpracy z Projektantami

Jan Cegiełka
jan.cegielka@kler.eu
tel. +48 512 422 224

Rynek instytucjonalny

Manager rynku instytucjonalnego

Ewa Kumor
ewa.kumor@kler.eu
tel. +48 512 422 236

Powrót