Dekoracje - Kler

x x

Dekoracje

DODATKI KSZTAŁTUJĄCE WNĘTRZE BUDUJĄCE NASTRÓJ

Elementy wyposażenia mogą zabawnie kontrastować z otoczeniem lub wtapiać się w nie, dyskretnie pełniąc swoją funkcję, zdobiąc i dopełniając. Taka właśnie jest dostępna w sieci salonów Kler oferta Kler Accessories składająca się z: wazonów, mis, świeczników, bombonier, luster, dywanów, lamp, poduszek dekoracyjnych, pledów, narzut, bieżników, podkładek, ramek na zdjęcia, stojaków na wino, tac, gazetowników, taboretów, puf, konsol, stolików bocznych. To od Państwa indywidualnego smaku zależy, czy zdecydują się Państwo na pojedyncze akcenty czy kilka akcesoriów.

Doskonałym uzupełnieniem kolekcji Kler będą przedmioty do wyposażenia jadalni, kuchni czy drobne AGD znanych i renomowanych marek: Alessi, Rosenthal, Guzzini, Blomus, Bugatti.


Są to zarówno przedmioty użytkowe, jak i czysto dekoracyjne, zaprojektowane przez światowej sławy projektantów, jak Alessandro Mendini czy Patricia Urquiola. Dominują wśród nich formy oparte na wzorach designu z kręgu kultury europejskiej, inspirowanego dziedzictwem klasycznym bądź tradycją awangardy.

Przedmioty użytkowe i elementy dekoracyjne wykonane są w Europie, z materiałów najwyższej jakości: stali nierdzewnej, nowoczesnych tworzyw sztucznych, szkła i porcelany. Nowości w kolekcji wprowadzane są jednocześnie z ich europejskimi premierami. Kolekcja dostępna w wybranych salonach Kler, a od 2014 roku także w naszym e-sklepie.

Powrót